444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezi’nin Avantajları

Fatura Ödeme Merkezi olmanın avantajları


 Bizi Tercih etmenizin avantajları

Fatura ödeme merkezi olarak hizmet vermek için arayışa girdiğinizde bir çok ödeme kuruluşu ile karşılaşacaksınız. Kendini öven onlarca kuruluş size aynı cümlelerle yaklaşarak davet edecek. Siz güzel kıyaslama yapabilirseniz sorunsuz bir şekilde avantajlı olan seçimi yaparsınız.

Öncelikle ücre politikası en belirgin özelliklerdendir. Ücret politikalarını karşılaştırmak çok kolay. Şimdiki zamanda ödeyeceğiniz , süregelen zaman içerisinde sizden talep edilen tutar. Fatura Ödeme merkezinden çıkmayı düşündüğünüzde sizden alınacak tutar. İmzaladığınız sözleşme feshi için ödenecek tutar. Çok amaçlar, isimler altında sizlerden ücret alınabilir.DİKKAT. FÖY Fatura ödeme kuruluşu A.Ş. ÜCRETSİZ

Banka anlaşmalı olarak hizmet verirsiniz ve bunu tehit etmek bizde çok kolay. Sizleri anlaşmalı bankamız ile görüştürüyoruz.

Fatura ödeme zaman dilimleri çok önemlidir.Banka anlaşmalı olmak ile faturalar bankadan ödenmiyor.Kurum anlaşmalarının yapılması ve her yıl yenilenmesi gerekiyor.Bu durum kuruluşları zora sokabilir , güzel araştırmak gerekir. Kuruluşumuzun  fatura ödemelerinde sorun yoktur. Anlık olarak kurum sistemine aktarılmaktadır.

Ücretsiz makbuz veriyoruz. Diğer kurumlarda bu durum nedir bilmiyoruz.Biz karşılaştırmanızı rica ediyoruz.

Teminat yok. Ödeme Kuruluşumuz anlaşmalı olduğu bankada teminatlı olarak çalışmaktadır. Dolayısı ile bayilerimizin teminat ödemesine gerek yoktur.


Fatura Ödeme Merkezi olduğunuz zaman müşterilerinizi rakip esnafa kaptırmazsınız.

Fatura Ödeme Merkezi olduğunuz zaman işletmeniz ek gelir elde eder.

Fatura Ödeme Merkezi olduğunuz zaman işletmenizin ürün yelpazesi genişler

Fatura ödeyen müşteri alışveriş yapar, alışveriş yapmaya gelen müşteri fatura öder


LÜTFEN BİZE ULAŞIN