444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezi Hakkında

Banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezi


Sayın Bayimiz ;  Banka anlaşmalı fatura ödeme merkezi olarak hizmet vermek ÜCRETSİZ.

FÖY Fatura Ödeme Yeri, Banka anlaşmalı olarak hizmet veriyor. Banka anlaşmalı fatura ödeme merkezi olduğumuzu tehit edebilmeniz için hem banka ile irtibat kurmanızı sağlıyoruz, hemde sizlere banka ile kuruluşumuz arasında ki sözleşmeyi paylaşıyoruz. ( Evraklar sekmesini kontrol edin lütfen)

Banka anlaşmalı olarak çalışmak küçümsenecek bir durum değildir. Maddi ve fiziki olarak bir çok yaptırımı vardır. Bu yaptırımların tamamı güvenlik ve siz değerli bayilerimizin memnuniyeti içindir.

Öncelikle banka anlaşmamız sebebi ile güven sorunu ortadan kalkıyor. Kuruluşumuz yüksek miktarda nakit sermayeyi bankada blokaj altında tutması sonucu anlaşma yapıldığı için bayi ve bayi adayları için güven olgusu oluşuyor.

Ödemeleriniz banka alt yapısında ödendiği ve güvence altına alındığı için gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.


 

DİKKAT

Banka anlaşması yapmamış ve güvencesi olmayan fatura ödeme merkezlerinin kapatılma kararı vardır.Bayilik ilişkisi içinde olduğunuz sürece sizler içinde maddi ve manevi ceza-i bedellere maruz kalabilirsiniz. Banka anlaşması olmayan fatura ödeme merkezlerinden bayilik almayınız ve müşteri sıfatı ile fatura ödemeyiniz. Bu durumu KAÇAK FÖM İHBAR formu doldurarak kuruluşumuza yada BDDK ile iletişime geçerek bildiriniz.

logomuz22


 

Fatura Ödeme Merkezi sektörüne düzenlemeler getiren 6493 sayılı kanunun amacı ;

ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI HAKKINDA KANUN

Amaç MADDE 1 – (1) Bu Kanunun amacı, ödeme ve menkul kıymet mutabakat sistemlerine, ödeme hizmetlerine, ödeme kuruluşlarına ve elektronik para kuruluşlarına ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.

Kapsam MADDE 2 – (1) Bu Kanun, ödeme ve menkul kıymet mutabakat sistemlerini, ödeme hizmetlerini, ödeme kuruluşları ile elektronik para kuruluşlarını kapsar.


Kuruluşumuz banka anlaşması yapmış olarak “ÜCRETSİZ” Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği veren tek yetkili ödeme kuruluşudur.

Web sitemizi incelemenizi ve bizi diğer fatura ödeme merkezleri ile karşılaştırmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Ayrıca 444 9 369 nolu hattan sabah 09:00 akşam 19:00 saatleri arasında her konu hakkında doğru ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Banka anlaşmalı fatura ödeme noktası,Banka anlaşmalı fatura ödeme merkezi,banka anlaşmalı fatura tahsilat merkezi,banka anlaşmalı ödeme merkezi,banka anlaşmalı ödeme noktası


 

LÜTFEN BİZE ULAŞIN