444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Banka Güvencesi

Banka Güvenceli Fatura Ödeme Merkezi


FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu Anonim Şirketi, Banka Anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Banka anlaşmalı olduğumuzu sizlere sözlü olarak belirtmekten öte güveninizi sağlamak adına siz değerli Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği almak isteyen işletmecilere anlaşmalı olduğumuz bankanın ilgili birimleri ile görüşerek bu durum hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktayız. Bu zemini yaratabilmek için müşteri temsilcilerimizden anlaşmalı olduğumuz bankanın irtibat bilgilerini isteyebilirsiniz. Kesinlikle olumsuz yanıt almadan sizlere olumlu karşılık vereceklerdir.

Banka Güvencesi altında hizmet veren FÖY Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği veren firmamız güven konusunda tatminkârdır. Bir banka ile çalışabilmek, anlaşabilmek için öncelikle yerine getirilmesi gereken sektörel kriterler ve yaptırımlar vardır. Bu yaptırımları yerine getirebilmek için ciddi rakamlar teminat olarak ödenir ve sırası ile hepsi anlaşmalı bankayı memnun edecek adımlar halinde gerçekleştirilir. FÖY Fatura Ödeme Yeri tüm kriterleri yerine getirerek 6493 sayılı kanun kapsamında banka anlaşmasını tamamladı ve tüm fatura ödemelerini api entegrasyon ile yönlendirerek banka altyapısından gerçekleştirmeye başlamıştır.

Banka Güvencesi altında Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet vermenin fatura ödeme merkezi bayisi olan işletmeciye faydaları çok fazladır. Güven konusundan ödemelerin online

olmasının verdiği ticari kazanıma kadar bir çok artısı vardır. Müşteri memnuniyeti için de FÖY Fatura Ödeme Merkezinin tercih edilmesi safhasında tatminkârdır. Müşterileriniz de faturalarının anlık olarak ödendiği ve sürekliliği olan işletmeleri tercih edecektir.

Banka güvenceli Fatura Ödeme Merkezlerinde dolandırıcılık ve buna benzer olumsuzluklara rastlanma olasılığı yoktur.

FÖY Fatura Ödeme Yeri banka anlaşmasının belgelendiği sözleşme “Evraklar” sekmesinin altında teşhir edilmiştir. Ayrıca bu belgeleri müşteri temsilcilerimiz ve ilgili bölüm yöneticilerimiz kesinlikle sizlere mail olarak gönderecektir.

Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet veren kuruluşlar içerisinde banka anlaşmalı olmayan bir kuruluş var ise asla 6493 sayılı kanun kapsamında hizmet vermiyordur. Bu kişi ve kuruluşlar kanun kapsamının dışında kalmış ve suç işliyorlardır. Üzerinize düşen kaçak fatura Ödeme merkezi ihbarını yaparak ilgili birimlerin denetlemelerini yapmasını sağlamaktır.

Föy Fatura Ödeme Yeri olarak Banka Anlaşmalı Hizmet vermekteyiz.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak Yasal Fatura Ödeme Merkezi Hizmeti vermekteyiz.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak Fatura ödeme merkezi bayiliği almadan önce banka anlaşması hakkında fatura ödeme kuruluşunuzu sorgulamanızdır.