444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezi Banka Sözleşmesi

Banka sözleşmesi2


Banka sözleşmesi


Yukarıda ki ikonları tıklayarak Banka Sözleşmemize ulaşabilirsiniz.

Şeffaf yöneyim anlayışımız ve sizlerin bilgi edinme hakkına duyduğumuz saygı sebebi ile biz banka aramızdaki sözleşmenin ilk ve son nüshalarını teşhir ediyoruz. Fatura Ödeme Merkezi olmak için bize ulaştığınız anda sizlerin güvenini kazanmak için ne yapılması gerekiyorsa yapmak için sizleri anlaşmalı olduğumuz bankanın ilgili birimi ile görüştürerek anlaşma durumunu sorma şansını veriyoruz.

Her başlangıç “GÜVEN” gerektirir.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. oalrak hizmet vermeye başladığımız günden bugüne kadar hukuka yansıyan bir adli durum sözkonusu olmamıştır.

Banka anlaşması hakkında

Diğer fatura ödeme kuruluşları ile irtibat haline geçtiğinizde Banka sözleşmesinin doğruluğunu, bizlerin sunduğu imkanları talep ederek onlarıda araştırın lütfen. Önemsememeniz sebebi ile ileri de çok zor durumlarda kalabilirsiniz. Sektörümüz eskisi gibi değil. Artık Fatura Ödeme Merkezi sektörü ile ilgilenen bir daire başkanlığı ve denetmen çallışanları var, artık Fatura Ödeme Merkezi sektörü için düzenleme ve denetleme kurulu tarafından tebliğ edilmiş bir anayasa maddesi var. Artık Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği vermek de Fatura ödeme merkezi olmakta basite indirgenecek bir iş değildir. Sorumluluk gerektirir.

Banka anlaşmasının sürekliliği

Banka anlaşmasının bugün var olması yarında var olacağı anlamına gelmez.Bu durumun farkında olmanızı ve buınun kontrolünü yapmanızı önemle bilgilerinize arz ederiz. Bu durum istemeden suç işlemenize ve sizlerin maddi ceza uygulamaları ile karşı karşıya kalmanıza yol açabilir.


fatura ödeme merkezi banka sözleşmesi, banka anlaşmalı fatura ödeme merkezi, banka anlaşmalı fatura ödeme merkezi bayiliği, banka sözleşmesi, yasal fatura ödeme merkezi, banka anlaşmalı fatura ödeme noktası, banka anlaşmalı fatura tahsilat merkezi, fatura ödeme merkezi


Fatura Ödeme Yeri