444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Evraklar

Sayın işletmeciler ;

Tüm evraklarımız sizlerin bilgi edinme hakkınıa duyduğumuz saygıdan burada teşhir edilmiştir. Yasal Fatura Ödeme Merkezi olmak için gerekli evraklar alt sekmelerde sizlere sunulmuştur. Bu evrakları müşteri temsilcilerimizden mail olarak da isteyebilirsiniz. Şeffaf bir şekilde bize güvenmenizi sağlayacak her adımı sizler için atıyoruz.

Faydalı bir araştırma yapabilmeniz için tüm iletişime geçtiğiniz Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği veren Ödeme Kuruluşlarından bu belge ve bilgileri istemenizdir. Bizi karşılaştırmanızı ve her Ödeme Kuruluşunu eşit bir süzgeçten geçirmenizi rica ediyoruz. Ayrıca en önemli nokta bu belge ve bilgilerin sağlamasının yapılmasıdır. Biz sizlere şu sözü verebiliriz, sizleri anlaşmalı olduğumuzun bankanın Fatura Ödeme Yeri ile ilgilenen biriminin irtibat bilgilerini vererek banka anlaşmasını tehit etmenizi sağlayabiliriz. Bu durum başlayacak olan ticari ilişkimizde güven duygusunu sağlayacaktır.

6493 sayılı kanun ile BDDK tarafından denetlenmemiz ve banka anlaşmalı olarak hizmet vermemiz sayesinde Fatura Ödeme Merkezi sektöründe bembeyaz bir sayfa açıldı. Bu sayfada önemli bir yer kaplamak ve müşteri memnuniyeti ile sizlerin hafızasında , işletmesinde kalmak istiyoruz.

Tüm evraklarımızı alt sekmelerden görebilirsiniz.

Saygılar

BİZE ULAŞIN