444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Bayiliği Veren Ödeme Kuruluşları ile Bizi Karşılaştırın

Fatura Ödeme Merkezi | Fatura Tahsilat Merkezi | Fatura Ödeme Yeri | Fatura


Fatura Ödeme Merkezi Karşılaştırma


Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği için arayışa girdiğinizde çeşitli materyaller ve 6493 sayılı kanun maddesi üzerinden bir araştırma içerisine giriyorsunuz. Bu araştırma safhasında bir çok Fatura Ödeme Kuruluşu ile telefon görüşmesi, mail üzerinden iletişim ve bir çok şekilde temas kuruyorsunuz.Bu arada şaşırıyor, karıştırıyor  ve sonunda yanlış karar verme ihtimalini ortaya çıkarıyorsunuz. Biz size tavsiyede bulunarak diğer Fatura Ödeme Kuruluşları ile bizi kıyaslarken dikkatli olmanızı avantajlar ve dezavantajlar ile kıyaslama yapmanızı öneriyoruz.

Bayilik ücretleri, Fatura Ödeme Makbuzu detayları, Bayilik sonrası, İletişim , süreklilik, banka anlaşması vs vs. Çok fazla detay ve içerik var bu sektörde, Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet vermeye başladığınız zaman ihtiyaç duyacağınız yada yokluğunu hissedeceğiniz bir çok materyalin yokluğunu hissetmemeniz için araştırmanızı kıyaslama yaparak sonuçlandırmalısınız.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak sizlere piyasa analizi yaptıktan sonra diğer Fatura Ödeme Kuruluşlarının yönetim politikalarını gözönünde bulundurarak Fatura Ödeme Noktası olmak isteyen işletmecilere şartlarını hazırlamaktadır.Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği alacaksanız FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. avantajlı imkanlar sunmaktadır.

Yorumlar

 1. star iletisim-Reply
  01/05/2016 at 11:21

  Sizin firma ile kendi çalıştığım firma karşılaştırdım. Çalıştığım firma banka güvencesi ile çalışmıyor.Sizin firmaya geçmek istiyorum.

 2. Burcu Güven-Reply
  01/05/2016 at 14:41

  Fatura Ödeme Merkezlerinin sistemlerini ve bayiliklerini ücretlerini araştırıyorum. Banka anlaşması olan firmaların hepsi bayilik ücreti , teminat ve makbuz ücreti istiyor. Yasal fatura ödeme merkezi Banka Anlaşması Olmasına rağmen hiç ücret istemiyor tek istediği gerekli evrakların gönderilmesi çok avantajlı bayilik ücreti ve teminat direk cebime kalacak.

 3. Caner Seçkin-Reply
  01/08/2016 at 11:32

  Fatura ödeme merkezi olarak bir çok firmayı gezdim sitelerine baktım bayilikten ücret isteyen var bayilikten ücret istemeyip teminat isteyen firmalar var.Yasal fatura Ödeme Merkezi olarak bayilik ücreti yok. teminat yok. makbuz desteği var reklam desteği var.

Yorum Alanı