444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Makbuzu Örneği

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği aldıktan sonra sürekli gider olarak karlınıza çıkan fatura Ödeme makbuzlarıFÖY Fatura Ödeme Kuruluşumuz ücretsiz olarak makbuzlarınızı temin edebilirsiniz.

Fatura Ödeme Makbuzları önemli detaylardan birisidir. Müşterileriniz bu makbuzlara göre sizleri ve Fatura Ödeme Kuruluşunu vasıflandırır. Beğenilmeyen makbuz olumsuz olarak geri dönüş saağlar. Tatmin etmeyen makbuz müşteriyi mutsuz kılar sürekliliğini zedeler. Bizim 2 makbuz çeşitimiz vardır, bir tanesi tonerli printer’lar içindir , bu makbuz çeşitini ücretsiz olarak temin edersiniz. Diğer makbuz çeşitiiçin herhangi bir desteğimiz yoktur.

Tonerli yazıcılar için olan makbuz çeşitimiz bir a4 ebatındaki kağıdın 4 / 1 ‘i kadardır. 8 yıldır Kurumumuzun kullandığı makbuz örneğidir. Bu makbuz içeriğindeki bilgiler ve iri yazı karakteri sebebi ile tatminkardır. Bugüne kadar bir şikayete maruz kalmadık bu makbuz çeşiti yüzünden ve müşterilerimiz alıştığı için farklı makbuzlara denk geldiklerinde bayilerimizi şikayet için bizlere telefon açmaktadırlar.

fatura ödeme merkezi makbuz

Diğer makbuz çeşitimiz ize yakarak slip şeklinde çıktı veren termal yazıcıları içindir. Bu da gelişen teknoloji ve maliyetler sebebi ile rağbet görmektedir. Bu konuda biz makbuz desteğimiz yoktur. Ancak talep oldukça fazladır. Yazıcının toneri ile uğraşmak istemeyenler bu modele sahip olarak slip şeklinde makbuz vermektedir.

Föy Makbuz Termal Yazıcı

Her iki makbuz modelinede Fatura Ödeme yazılımı uygundur. Gerekli ayarlamaları yazılım ekibimiz yapmıştır. Sorunsuz olarak her iki makbuz çeşiti ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Bir önemli etken de müşterilerinize verdiğiniz makbuzun sürekliliğidir. Makbuzlarınızı bir kere seçin ve sürekli olarak onun üzerinden devam edin çünkü müşterileriniz makbuz değişikliğini anlaşmalı kurum değişikliği olarak algılamaktadır. Bu durumda güvenlerini yitirme ihtimalleri olmaktadır.

Fatura Ödeme Konusunda ki en önemli etken ise makbuzun vasıflı olmasıdır. Her bilginin yazmasının yanı sıra ödenmeyen bir makbuz için müşterinize gönül rahatlığı ile anlaşmalı bankamızın şubelerinden veya müşteri hizmetlerinden sorgulama yapabileceğin belirtmelisiniz. Çok uzakta oturan bir müşteriniz faturasının yatmadığı iddası ile o mesafeyi katederek size gelmesi gerekmez, anlaşmalı bankanın en yakın şubesine giderek sorgulama yapması tatmin edici olacaktır. Fatura Ödemeleri için çok basit bir etken gibi görünsede sürekli olarak aynı makbuzu kullanmanın avantajları vardır.

Yorumlar

 1. 12/27/2015 at 01:46

  Ben şimdi fatura ödeme merkezi olursam sizden bayilik alırken fatura ödediğimde müşterinin makbuzunu sizmi vereceksiniz. her zaman mı yoksa 1 kerelikmi. bana geri dönmenizi rica ediyorum ben . 05072023072 numaram benim. emlak ofsimiz var bizim fatura ödeme merkezi yapmak istiyoruz biz lütfen bize dönüş yapın
  teşekkürler

 2. Ali Öztürk-Reply
  01/05/2016 at 12:49

  Fatura ödedikten sonra verilen makbuz üzerinde bulunan Banka referansı ne işe yarar ?

 3. Sevim güzel-Reply
  01/06/2016 at 11:47

  Yasal Fatura Ödeme Merkezi olarak a5 boyutunda olan makbuzu kullanıyordum sürekli tonerim bitiyordu.Bende yasal fatura ödemenin diğer makbuzu hakkında bilgi aldım .Şimdi termal yazıcıdan çıkartıyorum.hem çok hızlı çıkartıyor hemde toner bitme derdi yok. Size de termal yazıcı öneririm arkadaşlarlar

 4. Sinan Efe-Reply
  01/08/2016 at 11:40

  Yasal fatura ödeme merkezi ile çalışıyorum .Düzenli olarak makbuzlarımı ücretsiz bir şekilde elime ulaşıyor.Şirketten memnunum .

 5. Kaan Tekin-Reply
  01/08/2016 at 11:44

  Yasal Fatura Ödeme Merkezi bayiliği aldığım takdirde makbuzlar kaç gün içinde bana ulaşır ?

Yorum Alanı