444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezi Başka Ne İş yapabilir

Fatura Ödeme Merkezi olmak için başvuru yapan işletmecilerin bizlere en çok yönelttiği sorulardan birisi olduğu için bu durum bir yazı ile açıklık getirmek gereği duyduk.

Fatura Ödeme Merkezi olmak için gerekli evrakları tamamladığınız zaman kurulumunuz yapıldığı andan itibaren bir yasal zeminde hizmet vermeye başlarsınız ancak bu yasal zemin sizlerin kazancını kesmiyor, sınırlandırmıyor yada size bir limit vermiyor. Siz ister ayakkabıcı , ster kırtasiye olun bu işi yapabilirsiniz. İsterseniz sadece fatura ödeme merkezi olarak işletme açın bir sorun olmaz yanında her işi yapabilirsiniz. Burada ki püf nokta tam anlamı ile vergilendirmedir. Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet vermeye başladığınız zaman aldığını fatura başı kazancın gelir vergisi ödemek zorundasınız. Bu tıpkı sattığınız diğer ürünler için fiş kesmek zorunluluğunuz olması gibi birşeydir.

Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet vermeye başladığınız zaman dilimi içerisinden bir demet denetim noktalarından geçersiniz ancak bunlar işletmesel değil tamamen sistemsel olarak değerlendirilir. Yani sizlerin Fatura Ödeme Merkezi olarak parça lira hizmeti vermenizi, call shop işi yapmanıza engel değildir. Vergisini ödediğiniz her işi devletin kaideleri çerçevesinde işletmenizde yapabilirsiniz, buna hiç bir engel yoktur. Bu durum çok yanlış anlaşılmaya müsait bir durum değildir ancak Fatura Ödeme Merkezi olan işletmeciler sürekli olarak başka bir iş yapılamayacağını dile getiriyorlar.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu olarak bizler size sadece Fatura Ödeme ‘den değil bir çok farklı kazanç kaleminden de gelir elde edebilme imkanı sunuyoruz.

AKILLI NOKTA ile anlaşmalı olarak sizlere “Tek sistem , Çok işlem” sloganı altında bir çok kazanç kaleminden gelir elde edebileceğiniz kazançlı bir sistemi ücretsiz olarak veriyoruz.

Diğer İşlemler sekmesinden kontrol edebilirsiniz, yada bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Telat Narin-Reply
    01/05/2016 at 15:04

    Yasal fatura ödeme Yeri Bayiliği aldığım taktirde akıllı nokta üzerinden call shop parça lira cepkask ürünleri satışını yaparak ekstradan para kazanabileceğim .Çok iyi düşünülmüş bir sistem olarak görüyorum.bende fatura ödeme merkezi bayiliğine sizin sayenizde ücretsiz bir şekilde sahip olacağım .

  2. 01/06/2016 at 14:14

    Köşe başında bir büfem var bu noktada akbil dolumuda yapıyorum. bunun fatura ödemesi yapma düşüncesi içerisindeyim.Yasal fatura tahsilatı yapabilir miyim.Mail adresime dönüş sağlar mısınız

Yorum Alanı