444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezi ‘nin İşletmeye Avantajları

Fatura Ödeme Merkezi | Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği


Fatura Ödeme Merkezi Bayiliğini işletmenize aldığınız zaman bayiliği olmayan esnaflara nazaran bir avantaj elde edersiniz. Sadece ek gelir elde etmeniz değildir bu sahiplikteki kazancınız , aynı zamanda müşterinizi de işletmenizin bünyesinden dışarı göndermemiş olursunuz. Fatura Ödeme Merkezi açmanın kolaylaştığını, 6493 sayılı kanun maddesinden sonra bu sektörün anayasal zemine oturması sebebi ile ilginin artması bunların hepsi sizinde Fatura Ödeme konusunda işyerinizde bir bayilik bulundurmanız gerektiğini, Fatura Ödeme Merkezi Bayiliğinin olmayışının bir eksiklik olacağının göstergesidir.

Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet veren işletmeler müşterilerini bu konuda tatmin ettikleri için rakip esnaflara müşterilerini göndermek zorunda kalmaz. Bu durumda müşteri memnuniyeti sağlanmış olur, işletmecinin ürün çeşitliliği artmış olur, kazancının yanı sıra müşterisini x bir işletmeye göndermediği için müşteri kaybı yaşamamış olur. Hepimiz çok iyi biliyoruzki Fatura Ödeme Hizmeti olmadığı takdirde müşteriler arayışa girecektir ve sizinle eşdeğer bir esnaf bu işi yapıyorsa muhtemelen sizin ile yaptığı alım ikiye bölünecektir hatta müşterinizi kaybetme ihtimaliniz vardır.

Fatura Ödeme Merkezi Bayilikleri sürekliliğini sağlamış ve verdiği hizmet te yıllar içinde bir aksaklık yaşamadı ise müşterilerinin ona karşı bir güveni oluşur. Bu güven duygusu kolay kolay değişmeyen ve müşterilerininde bağlılığını ve sadakati sağlamış olur.

En önemli detaylardan birisi işletmenize müşteriyi Fatura Ödeme Merkezi olmanız sebebi ile gelmenisi sağlamaktır. Genellikle cep telefonu dükkanı bayilerimiz çoktur ve anketlerimizde Fatura Ödeme hizmetini kazancından ziyade numara taşınabilirliğine katkı sağladığı konusuda değerlendiriklerine dair bilgi alıyoruz. yani sizin müşterilerinizin haricinde işletmenizdeki ürünü hedef olarak seçerek Fatura Ödeme Merkezi ne gelen müşteriye en doğru şekilde pazarlayarak bu hedeflenen ürünün satışını gerçekleştirmek adına işletmenize mevcut müşterinizin haricinde yeni bir satış yapılabilecek kitle getirmiş oluyorsunuz. Bu bir avantajdır. Kaliteli bir satış sorumlusu ile menfaatli bir şekilde olumlu olarak kullanılabilecek bir avantajdır.

Ürün çeşitliliğinizin artması işletmenizi için bir gelişim ve olumlu biz izlenim bırakır karşı tarafta, işletmenizin iskeletini güçlendirir.

Ayrıca sürüm olduğu takdirde kazancıda tartışmasız niteliklidir. Kısacası Fatura Ödeme Merkezini doğru Fatura Ödeme kuruluşlarından alırsanız sizler avantajlı esnaflar olarak hizmet verirsiniz.

Yorumlar

 1. 12/27/2015 at 01:48

  çok faydalı bir yazı olmuş. ben dükkanımda hiç fatura almadım. sizden başvuru yaptım. bu avantajları bilseydim düşünebilseydim bu şekilde cok daha onceden başvuru yapardım bu sisteme. ne zaman bayilik başvurum onaylanırsa o zamandan sonra sürekliliğe öenm vericem

 2. Esra k-Reply
  01/05/2016 at 11:09

  Yasal fatura ödeme yeri bayiliği almayı düşünüyorum. Makbuz desteği ve reklam desteği de veriyor musunuz ?

 3. Ali Öztürk-Reply
  01/05/2016 at 12:43

  Dükkanımda bu avantajlardan yararlanmak istiyorum . Fatura ödeyerek de ek gelir getirmek istiyorum.

 4. Akın Balcı-Reply
  01/06/2016 at 11:38

  Fatura ödeme merkezinin olmanın bir çok avantajı olduğunu bizzat kendi aldıktan sonra gördüm.iş yerime gelen müşteri sayısı her geçen artıyor. Fatura ödemek için gelen müşteri diğer ürünleri de görüyor hoşuna gidiyor yarın bir bakmışım aynı müşteri gelip o ürünü alıyor.Her şey yolunda olması ve banka anlaşmalı olması iş yerini müşteri trafiği artırıyor.

 5. Yener A.-Reply
  01/08/2016 at 11:18

  Yasal fatura Ödeme Merkezinin avantajları bayilikte ücret istemiyorlar teminat istemiyorlar ücretsiz makbuz veriyorlar,ücretsiz reklam desteği veriyorlar, canlı desteği var, iletişimde bir problem yaşanmıyor, fatura ödenmedi derdi yok banka anlaşmalı… ve aklıma gelmeyen birçok neden Yasal fatura ödeme merkezi işi hakkını vererek yapıyorlar

Yorum Alanı