444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezi Temsilci Reklam Ürünü

Fatura Ödeme Merkezi Ücretsiz Reklam Ürünü Hakkında


Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği aldığınız andan itibaren müşterilerinize ulaşmak ve bu ürünün satışını arttırmak amacı ile reklam yapmanız gerekmektedir.Bu reklam için sizin maliyeti en düşük noktada tutmak ilk hedefiniz olacaktır. Tüm işletmelerde gözlemlediğimiz kadarı ile çok fazla bütçe ayırmıyor yöneticiler. Fatura Ödeme Merkezi olmak adına tüm gereksinimleri karşılayan kuruluşumuz bu konudada destek paketleri ile sizlere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Bir çok reklam ürününü sizlere ücretsiz olarak temin etmek ile kalmıyor ayrıca lokasyonunuza göre sizlerden gelen teklifleride yanıtsız bırakmıyor. FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak müşteri memnuniyeti kapsamında sizler için tüm yönetim politikalarımızı 2016 yılında güncelleyerek tercih sebebi olmak adına bir çok adım attık, bu adımlardan bir diğeri de reklam ürünlerini sizlere Fatura Ödeme Merkezi olarak verim alabilmeniz için hediye ettik.

Fatura Ödeme Merkezi Ücretsiz Reklam Ürünü Hakkında tüm detayları sizlerle paylaşamıyoruz çünkü her noktaya eşdeğer reklam ürünü temin edemeyiz, lokasyonuna göre bazı noktalara tabela desteğine kadar ücretsiz reklam avantajı sağlayabilmekteyiz ancak bazı noktalara sadece görsel sticker ve bayrak modelleri çıkartabiliyoruz.

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği aldıktan sonra ilgili birim sizin ile iletişime geçerek tüm detaylar hakkında bilgilendiriyor, gerekirse sizlerden görsel ve tam lokasyonu anlayabilmek için adres istiyor ve geliyor. Bu durumun sonucunda maksimum derece verim alabilmeniz için sizlere gereken desteği veriyor.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak sizlere destek vererek fatura alımlarınızı arttırmayı hedeflerinizi arttırmayı hedefliyoruz. Bu durum yönetim politikamızın sizleri destekler ve yanında durarak hizmet anlayışını bu alt yapıda uyguladığının göstergesidir.

Bizler sizinle büyük bir aile olmak istiyoruz.

Yorumlar

 1. Kemal B.-Reply
  01/05/2016 at 11:23

  Yasal fatura ödeme merkezi bayiliği aldım. Reklam desteğim elime ulaştı . Müşterilerim artık fatura aldığımı biliyor 🙂 Teşekkür ederim

 2. serhat yılgın-Reply
  01/05/2016 at 14:50

  Fatura ödeme yerlerinin bilinirliği çok önemli. Bilinirliği artırmak içinde reklam gerekiyor benim gibi bu işe yeni başlayacaklar için Ücretsiz Reklam desteği çok önemli bende mevcut iş yerimde fatura ödemesi yapacağım .

 3. Kaan Tekin-Reply
  01/08/2016 at 11:50

  Yasal fatura ödeme merkezi temsilci bayiliği aldım ve bana reklam desteği olarak kırlangıç bayrak ve olta bayrak gönderdiler. Olta bayrağı dükkanın önüne koydum müşterilerin ilgisini çekmesini sağladı.Fatura ödemesi yapmaya gelen müşterilerimin sayısı artmaya başladı.

Yorum Alanı