444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezleri Fatura Başı Kaç para alır

Fatura Ödeme Merkezi kazancı

Fatura Ödeme Merkezi fatura Başı Kaç Para Alır

Fatura Tahsilat Merkezi olarak hizmet vermeye başladığınız andan itibaren ücret politikası hakkında bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu araştırmalarınız mantıklı olarak yapılarak uygulanmalıki sonucunda olumlu geri dönüş alabilin. genel olarak bu araştırmayı gözlemleyerek çevrenizdeki Fatura Ödeme Merkezi, Fatura Ödeme Noktası, Fatura Tahsilat Merkezi, Fatura Ödeme Yeri olarak hizmet veren işletmelerin kaç para aldığını not ederek yapabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede ekonomik olarak yukarı çıkarsanız eğer müşterinizi kaptırmış olursunuz.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak sizlerin kazancına müdehalede bulunmuyoruz. Kısıtlamıyoruz yada sizleri bu konuda zorlamıyoruz. Bizler sadece piyasa şartlartının üzerinde rakam talep eden bayilerimizi uyarıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı açısından bu durum önem arz eden bir husustur. Öncelikle belirtmek istiyoruz , 1 tl ‘lik faturadan da 1000 tl ‘lik faturadan da bizim aldığımız rakamlar standarttır ve her temsilcimizden eşit miktarlarda adet başı ücret talep edilir. Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği almış olan temsilcilerimizden bu yönetim politikasında asla pozitif veya nenegatif ayrımcılık yapmıyoruz. Dolayısı ile tüm bayilerimizin aldığı fatura başı ücret ile doğru orantılı kazancı değişiklik gösterebiliyor.

Genel olarak ülke genelindeki tüm bayilerimizin 2016 yılı itibari ile 1.25 tl ‘ye geçişini gerçekleştirdik. Bazı bayilerimiz 1 tl ‘de devam etme kararı alarak geri dönüş yaptı. Bazı bölgeler zaten 1.50 ve 1.25 tl ‘ye çoktan başlamıştı. Buradaki püf nokta bulunduğunuz bölgedeki kesime ve rakip esnaflarınıza yönelik gözlemlerinizi dayalı olarak değişiklik gösterebilir.

Fatura Ödeme Merkezi, Fatura Ödeme Noktası, Fatura tahsilat Merkezi, fatura Ödeme Yeri olarak sizlerin belirlediği rakam üzerinden Fatura Ödeme ekranlarınız ayarlanıyor ve bu doğrultuda müşterilerden alacağınız ücretler belirleniyor.

Yorumlar

  1. emre tekin-Reply
    01/05/2016 at 14:55

    Fatura ödeme merkezlerinde fatura başına 0,90 ile 1,25 kar kalıyormuş. Rakiplerim fatura ödemesi alarak bana üstünlük sağlıyor . Müşterilerim onların yerinde fatura ödemelerini yapıyor.Benim de acilen Yasal fatura ödeme merkezi bayiliği almam lazım

  2. 01/06/2016 at 14:09

    Fatura ödeme Merkezi var burada bizden 2 tl alıyor. kazancı fatura adeti 1.5 tl ben yatırdım sadece elektrik su doğal gaz telefon ve diji türk faturamı ve hizmet bedeli olarak 10 tl ödedim. 3 dakikada fatura ödemelerini aldı 8 tl karını cebe attı benim gibi 20 kişi gitse günde 160 tl yapar ayda 4800 tl bende fatura ödeme yeri açmak istiyorum. Kendi işimin patronu olmak istiyorum.

Yorum Alanı