444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezinin Açık olduğu günler

Fatura Ödeme Merkezleri bireysel müteşebbislerdir.Uygun gördükleri zaman diliminde açık olurlar.İşletmecinin uygun olduğu gün ve saatlerde aktif olarak hizmet verebilirler.

Genel olarak bir sağlayıcı olarak bu işletmeciler bize bağlı olarak çalışsada fatura Ödeme Merkezi bayiliği verdiğimiz kimseye bu konuda bir direktif de bulunamayız. Bu etik değildir. Şirket politikamız gereği şeffaf yönetimi anlayışımız sebebi ile zorunda bırakmak yada buna tekabul eden hiçbir davranışda bulunamayız.

Fatura Ödeme Merkezlerimizin iletişim numaraları, geçmiş dönemlerde ödemiş olduğunuz faturalar için aldığınız denkontlar üzerinde yer almaktadır.Bu bilgilerin güncel ve doğru olduğundan emin olabilirsiniz.

Size en yakın bayinin iletişim bilgilerine genel merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

  1. mehmet Güzel-Reply
    01/05/2016 at 15:48

    Mevcut işlerim bir market ve ben saat 7:00 ile 23:45 kadar hizmet vermekteyim. Yasal fatura ödeme merkezi bayiliği aldığım taktirde bu saatlerde hizmet verebilir miyim? Gerekli bilgileri verdim bana mail ile döner misiniz ?

  2. Yaşar Benli-Reply
    01/06/2016 at 14:36

    Yasal fatura ödeme merkezi olarak istediğim zaman fatura ödemesi yapıyorum. Sistem zaten banka anlaşmalı direk yatıyor hemen düşüyor saat ister sabah 7 olsun ister akşam 12 olsun istediğim zaman fatura ödemesi yapabiliyorum.Sistem kazançlı herkes bu sistemde çalışmak isteyecektir .

Yorum Alanı