444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Ödeme Merkezi


Bayilik başvurusu


Fatura Ödeme Merkezi

Bu sekme altında bulunan başlıkların altında Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği” hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Tam anlamı ile gerçek bilgilerdir, güncel ve yöneticilerimiz tarafından eklenmiş verilerdir. Tüm site içeriğini doğru inceleyerek direkt başvuru yapabilirsiniz. Farklı talepleriniz için irtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm açılmış konuların altına yorum yazabilirsiniz. Yorumlarınızın muhteviyatı bizim için çok değerlidir. Tüm öneri ve şikayetiniz müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirilecektir.

Saygıla

Genel Olarak Fatura Ödeme Merkezi Hakkında

Fatura Ödeme Merkezi olarak çalışan iş yerlerinin geçmişi yaklaşık olarak 10 yıl önceye dayanmaktadır. Bu tarihlerde Fatura Ödeme Bayiliği almak kolay olmasının yanında bir o kadarda sorumluluk anlamında zordu. Kolay olan kısmı; sektörün yeni olmasından doyalı kurumların Bayilik yapması ve bayi ağını kurarak genişletme çabaları vardı. Çok kolay ulaşılıyordu. Zor olan kısmı, tüm firmaların belli bir ücret karşılığında bu bayilik verme hizmetini sağlamasıydı. Ciddi paralar karşılığında Fatura Ödeme Merkezi olunabiliyordu Ancak alınan bu hizmetler karşılığında Yasal Fatura Ödeme Merkezi adı altında Bayilik yapmaya çalışan firmaların, daha sektörden bile haberi yoktu. Çünkü o yıllarda bu sektörün alt yapısını düzenleyecek bir yasa yoktu. Konusu bile yoktu. Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Açmak isteyen kişilerin/firmaların araştırma yapacak bir kaynakları da yoktu, yani firmaların söylemlerine inanmaktan başka çareleri yoktu.

Şimdi BDDK aranıyor, Banka aranıyor, Fatura Ödeme Merkezi Lisansı varmı diye soruluyor. Tabi ki bu arada sektöre damga vuran dolandırıcı kişileri de unutmamak lazım; sektörün açıklarından faydalanarak, Banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği açtıklarını insanlara söylemiş ve kişilerin faturalarını ödemeden iş yerlerini kapatmış ve vatandaşları çok mağdur etmişlerdir. Bu tür haberler genel olarak insanları bu tip ödeme alan, Fatura Ödeme Noktası olan işletmelerden uzaklaştırmıştır. Güven duygusunu zedelemiştir.İşte tam bu nokta sektörün açıklarını tespit etmek ve uygun bir Fatura Ödeme Merkezi hizmeti anlayışı ile hizmet vermek ihtiyacı doğmuştur.Net.

Föy Fatura Ödeme Yeri sektördeki açıkları çalışan deneyimli arkadaşlarımız  ile tespit etmiş, bu açıkların güvenlik hassasiyetini en önemli uygulama kriteri olarak ele almış ve bu iş için gerekli olan inovatif entegrasyonel Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayi yazılımını geliştirmiş ve 2006 – 2007 yılında Fatura Ödeme Hizmeti sektöründe Fatura Ödeme Bayiliği Açmak isteyen işletmecilere, patentli markası olan Föy Fatura Ödeme Yeri adı ile Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği vermeye başlamıştır. Gelinen şu noktada ise, banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği terimini kullanmak çok doğru olacaktır. Çünkü Fatura Ödeme Yeri “BANKA ANLAŞMALIDIR ve bu sektör 27 Haziran 2015 tarihinden itibaren Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) düzenleme ve denetimine tam anlamı ile girmiştir. Dolayısıyla, bu sektörde verilecek hizmetlerin gerek Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Açmak; gerekse Fatura Ödeme Merkezi bayiliklerinde kullanılan ödeme hizmeti yazılımları BDDK’nın hazırlamış olduğu kurallara göre dizayn edilmiş ve Türkiye’de faaliyet gösteren bir bankanın ödeme sistemine entegre edilmiş olması gerekmektedir.

Föy Fatura Ödeme Yeri, tüm temsilciliklerini 6493 sayılı Ödeme Hizmetleri Kanunu kapsamında tüm gereklilikleri yerine getirerek Banka Anlaşmalı Fatura ödeme Merkezi Bayiliği Açmak isteyen tüm işletmelere gerekli vasıfları yerine getirdikten sonra Banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Açmak için yetki vermektedir.

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği alan işletmeciler…

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği verdiğimiz kişiler yetki belgelerini aldıktan sonra yasal ve banka anlaşmalı hizmet vereceklerdir. Bulunduğunuz bölgedeki yerel yönetim ve güvenlik birimleri belgeniz sayesinde sizler hakkında işlem yapamaycaklardır.

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği için buyrun..

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği için buyrun gelin. İletişim adreslerimizde yöneticilerimiz sizleri ağırlasın. Öğlen saati yemeğe, gün arası çay içmeye bekleriz. Sorumluluk ve süreklilik gerektiren bir işe başlayacak olduğunuz en önemli partnerinizi ziyaret edin, sizi bekliyoruz.

İletişim Adreslerimiz..

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği haricinde…

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği almak için işletmenizi açtınız. İşe başladınız ama gelir yetmiyor…Bunu biz düşündük. Projelendirdik ve hayata geçirdik.Tüm işlemleri yapabileceğiniz bir akıllı menü geliştirdik. Akıllı Nokta adı altında onlarca işlemi bir arada yapabileceğiniz bir panel emanet ediyoruz sizlere bu panel üzerinden abonelik işlemleri , parça lira transferi, bilet işlemleri ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

İnceleyin isterseniz … Diğer işlemlerim

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği İptali

Mümkün. Bunun için ekstra bir külfet yaşatmayız tabiki. Hiçbir Fatura Ödeme Kuruluşu ile alakalı değildir bu yorum, sadece FÖY Fatura Ödeme Yeri bayileri için söylüyoruz ki, bayilik iptalinde sizi bağlayıcı bir etken yoktur. İstediğiniz gibi çıkış yapabilirsiniz.