444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Fatura Tahsilatı

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Fatura Tahsilatı Detayları


Fatura Tahsilatı zaman dilimleri müşteri memnuniyeti için önemlidir.Tüm fatura ödemelerimiz banka altyapısı ile ödenmektedir.


 

Fatura tahsilatında adet başı komisyon bedeli için Hizmet Bedeli sekmesine bakabilirsiniz. ( Kaldırılmıştır.)


 

Ödemiş olduğunuz faturalar APİ entegrasyon yöntemi ile banka sistemlerine yönlendirildiği için iptal talepleri alınmamaktadır.


 

Hangi il de Fatura Ödeme Merkezi olursanız olun Türkiye’nin tüm illerinin faturalarını tahsil edebilirsiniz. Sistem üzerinden yapılacak il değişikliği ile bu mümkündür.


Fatura Tahsilatı yapıldıktan sonra müşterinize verdiğiniz dekontların üzerinde bir referans numarası vardır. Faturasının yatırılmadığını iddaa eden müşterilerinizi kibar bir şekilde anlaşmalı olduğumuz banka ile irtibata geçmenizi söyleyebilirsiniz.


Fatura tahsilatı sırasında makbuz çıkmadığı olabilir. Sistemsel bi durum, bilgisayarın kapanması, elektrik gitmesi vb. Bu bir sorun değildir , ödenmiş faturanın makbuzu 2 ve 3. kez çıkabilir. Sistem üzerinde 2 hamlelik bir tıklama ile çok basit bir şekilde çıktı alınır.


Fatura tahsilatı sırasında ödeme yapan müşteriniz 2. veya 3. makbuz isteyebilir. 2 veta 3. makbuzu bir kaç hamle ile verebilirsiniz. Müşterinize vereceğiniz diğer dekontlar için sistemden para düşmez ve bir bedeli yoktur.Lütfen müşteri memnuniyeti için talepleri geri çevirmeyin.