444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

FÖY Güvencesi

“10” yıl tarih açısından tabii küçük bir zaman dilimidir ancak bu ticari girişimcilik söz konusu olduğunda tek bir sektör için tecrübe, bilgi birikimi, yeterlilik ve süreklilik anlamında çok uzun bir süredir. FÖY Fatura Ödeme Yeri “10” yıl süre ile Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği veren, fatura Ödemelerinde bu süre zarfında hiçbir sorun yaşamayan, yargıya intikal eden hiçbir dosyası bulunmayan, hala bünyesinde 10 yıllık bayiliği bulunan, müşteri memnuniyetini zamanın şartları doğrultusunda sağlamış bir fatura ödeme kuruluşudur.

FÖY fatura ödeme yeri olarak banka ve BDDK güvencesinin yanı sıra en büyük sermayemiz olan tecrübe ve sektör bilgimizin sizlerin faydalanacağı ve güven duyması gereken bir birikim olduğuna inanıyoruz. Fatura tahsilatına ilk başladığımız günün şartlarına nazaran çok daha olgun bir yasal zeminde hizmet veriyor olmamızın avantajlarını tüm bayilerimiz ile paylaşarak onlarca yıl daha birlikte bir aile olarak müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutan bir hizmet vermek için 6493 sayılı kanuna tabi olarak tüm gereksinimlerimizi yerine getirdik. Bugünün şartları ve geçmişin bilgi birikimi ile birlikte sizlere daha vasıflı ve rakiplerimizden daha kapsamlı bir hizmet vermek için birimlerimizi genişlettik, geliştirdik, büyüdük ve daha ilgili bir ekip kurarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Föy Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. Yönetim Kurulu, tüm yöneticilerini ve politikalarını güncelleyerek FÖY bayisi olmanın diğer ödeme kuruluşlarına nazaran daha güvenceli bir yapıya dönüşmesi için elinden gelen tüm imkânları kullanarak sizlere sunmuştur. Aldığımız tepkiler, doğru hamleler yaptığımızın ve sizleri memnun edebileceğimizin ispatıdır.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği talebinde bulunan kişilerin tüm isteklerinin farkında ve bunları karşılayan bir politika izlediğimizi bilmenizi isteriz.

FÖY Fatura Ödeme Yeri Bayisi olmak, sektörün demirbaşlarından olmamız sebebi ile sürekliliğin ve yeterliliğin teminatıdır.