444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Hakkımızda

Fatura Ödeme Yeri güvenin ve Sürekliliğin odak noktasıdır.


Ücret politikamız ve şeffaf yönetim anlayışımız ile bu sektörde hizmet veren diğer Fatura Ödeme kuruluşlarından farklı olduğumuzu gözlemleyebiliyoruz. Üstelik satış sonrası destek ve iletişim ile başarılı olduğumuz, reklam ürünleri temini ve yeterliliği konusunda memnun edici olduğumuz , banka anlaşması ve yasal evrakları teşhir ediyor olmamız gibi daha bir çok konuda yapmış olduğumuz anketlerden çok net bir şekilde anlaşılıyorki sizleri memnun etmeyi başarabiliyoruz.

Sizlere hizmet vermek için buradayız. Biliyoruzki hizmet ile doğru orantılıdır sadakâtiniz.

Yönetimi kurulu başkanımızın yazmış olduğu yazıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz.


 

 

Değerli Bayimiz,

Vizyon ve Misyonumuz ışığında, 2015 yılında, Kuruluşumuzun 8. yılını geride bıraktık. Öncelikle, bugünlere gelmemizde emeği geçen siz değerli iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve bize destek veren tüm kesimlere teşekkürü bir borç bildiğimizi belirtmek istiyoruz. Hem sizlerin hem de çalışanlarımızın şirketimize verdiği üst seviyedeki destek ve özveri, yüksek ahlâkî değerlere bağlılık ve sadakat, bugünlere gelmemizde en güçlü yanımız oldu.

Kararlılıkla yürüdüğümüz bu yolda hedeflerimiz doğrultusunda önemli bir yılı daha geride bıraktık. Her yılın kendi içerisinde elbette ayrı bir önemi var. Ancak son dönemde; Ödeme Kuruluşu Lisans Sürecimiz ve sistemsel altyapı güncellemelerini el birliği ile bugünlere yüz akıyla taşıdık. Kuruluşumuzun ve siz değerli iş ortaklarımızın yarınlarda daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmesi adına önemli bir eşikten geçiyoruz.

Yönetim kurulu olarak, içinde bulunduğumuz ve teveccüh gördüğümüz toplumun beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmamız öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır. Dolayısıyla sektörel yasama yılından bu yana geçen dönemde yönetim modellerimizi ve iş stratejilerimizi özeleştiriye tabi tuttuk. Odaklanma dönemi olarak ifade ettiğimiz bu dönemde kurumsal mimarimizden şirket verimliliklerimize, kâr üretiminden mevcut yatırımlarımızı gözden geçirmeye ve yeni yatırım alanlarımıza kadar birçok başlıkta çalışmalar yürüttük. Ve şirketimizin gelecekte daha iyi yerlerde olabilmesi için cesur adımlar attık. Güçlü ve dinamik bir hizmet anlayışı için kurumsal reflekslerimiz, yönetici kadromuz ve şirketlerimizin yapılanmaları ile iş süreçlerimiz başta olmak üzere tüm sinir uçlarımızı hareketlendirecek bir seferberlik içerisinde olduğumuzu bildirmek isterim.

Odaklanma döneminde; bayilerimizin müşteri potansiyelleri, etkin risk yönetimi, Ar-Ge ve inovasyon altyapımızın güçlendirilmesi, iç iletişimimiz ve grup dinamizminin güçlendirilmesi, organizasyonel yapı ve şirket mimarisinin gözden geçirilmesi, katma değeri yüksek ürün ve hizmetlere odaklanma gibi başlıklarda ana hatları ile tamamladığımız yeniden yapılanma çalışmaları yürüttük. Föy Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. ve Akıllı Nokta Bilgi Teknolojileri olarak daha güçlü ve dinamik bir kazanç sistemi için yürüttüğümüz bu çalışmalar sonucunda 2016 yılında yeni bir döneme girmiş olacağız.

Hedeflerimize ulaşma yolunda özveriyle çalışan Şirket çalışanlarımıza, karşılıklı güvene dayalı sağlam ilişkiler kurduğumuz müşterilerimize ve sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Kuruluşumuz, sürekli yükselen başarı grafiğiyle sektörde istikrarın ve itibarın simgesi olmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu Başkanı

Doğan Kocaman