444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Kazanç

Fatura Ödeme Merkezi kaç Para Kazanır


Fatura Ödeme Merkezi Kazancı ne kadar

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliğini almak için arayan işletmecilerin sık sorduğu sorulardan birisi budur. Ancak yanıtlamak için yatırımınızı, işletmenizin lokasyonunu bilmek gerekir.Biz yazının muhteviyatında genel olarak adet başı kazançlardan bahsedelim.

Şirketimiz sizden fatura başı ücret talep etmektedir. Sizde müşterilerinizden talep ediyorsunuz. Müşterilerinizden aldığınız fatura başı ücreti 1,25 kuruş olarak baz alalım çünkü istisnalar dışında genelde bu rakam hakim piyasaya. 5.000 fatura alan bir işletme 0,35 (değişkenlik gösterebilir.)kuruş komisyon öderse şirkete 0,90 kuruş kalıyor.

5.000 x 0,90 4.500 lira sizin kazancınız.

Bu rakam standartlara göre yazıldı, sizin işletmeniz belki daha fazla fatura alacak, belkide daha az yada 1.25 değilde daha fazla hizmet bedeli alacaksınız bunların hepsi göreceli.

Fatura Ödeme Merkezi Bayilerimiz fatura ödeme ‘nin haricinde de bir çok işlem yaparak ek gelir elde edebilir.


İncelemenizi tavsiye ederiz…


Kazancınızı sizler, müşteriye davranış biçiminiz belirler. Bu konuda çalışanlarınızı dsiplinize etmeniz gerekir. FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak bu konuda çok şikayet alıyoruz. Müşteri velinimetimizdir.

Fatura Ödeme Merkezi kazancını nasıl alırım


Kazancınız zaten tahsilat anında kasanızda kalıyor. Anlatmak gerekirse 100 lira bakiyeniz var sistem içerisinde ve siz 100 liralık bir fatura ödemek istiyorsunuz.Müşterinizden 1,25 lira alıyorsunuz ve 101.25 kuruş olarak tahsilatını yapıyorsunuz yani kasa 101.25. Biz sisteminizden ise 100 lira fatura bedelini ve 0,35 kuruş hizmet bedelini alıyoruz sadece. Dolayısı ile 0,90 kuruş hesabınızda kalmış oluyor.

Fatura Ödeme Merkezi kazanç