444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Maliyet

Fatura Ödeme Merkezi Açmanın Maliyeti hakkında


Fatura Ödeme Merkezi açmak için maliyet ne kadardır diye sürekli bir soru yöneltiliyor temsilcilerimize, bizde bu soruya ne kadar doğru ve geçerli cevap verebiliriz diye düşünerek bu sayfayı hazırlamak istedik.

Fatura Ödeme Merkezi Açmanın maliyeti, Fatura Ödeme Bayiliğini aldığınız işyerinde kullanacağınız araç gereç, demirbaş ürünler, ödeyeceğiniz kira, çalıştıracağınız eleman sayısı vb. bir çok etken vardır ve biz bu etkenleri bilemeyiz. Her malzemenin her ürünün alacağınız Fatura Ödeme bayiliğini size veren Fatura Ödeme Kuruluşunun bile kendine özgü bir ücretlendirme politikası vardır. Bu sebeple bu sorunuzun cevabını bizde bulamazsınız.

Biz size yönetimimizin uyguladığı ücret politikası ile yaklaşımımız üzerinden maliyet ne olur ondan bahsedebiliriz ancak. Fatura Ödeme yeri olarak bizler sizin cebinizdeki parayı değişik değişik isimler altında talep etmiyoruz. Biz size tam anlamı ile buyrun birlikte kazanalım diyoruz ve bu şimdiki zamanda değil geçmişte de böyleydi , sonraki zamanda da bu şekilde devam edecek. Çünkü bu bir satış stratejisi değil tam olarak yönetim politikasıdır.

Fatura Ödeme Merkezi olmak istediniz ve bize Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Başvurusu yaptınız. Bayilik başvurunuz için evraklarınınzdan başka bir ücret talep etmiyoruz. teminat vermiyorsunuz, taşınmaz ipotek, nakit ipotek, kullanım bedeli, kiralama bedeli yani ne isim uydurulabildiğini tahmin edersiniz az çok araştırmışsınızdır, bizde bu bedeller yok.  Fatura Ödeme Merkezi Bayiliğine istediğin anda 30 dakika içinde sahip olabiliyorsunuz.

Fatura Ödeme Hizmeti vereceğiniz ekranın tanıtımı yapılıyor size ve sizler anlaşmalı bankamızdaki hesaba para aktarımını gerçekleştiriyorsunuz çalışmaya başlıyorsunuz. Bu noktaya gelene kadar sizlerden para talep etmiyoruz. Sizler müşterilerinizin fatura ödemesini yaptığınız zaman onlardan talep ettiğiniz hizmet bedeli üzerinden bizde her kuruluşta olduğu gibi bir komisyon bedeli talep ediyoruz. Bizim sizden istediğimiz hizmet bedeli oranlarını Fatura Ödeme Merkezi sekmesi altında “hizmet bedeli” yazısını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Fatura Ödeme Bayiliğiniz sürecinde fatura ödeme makbuzlarınızı biz temin ederiz ve sizlere bunun bir maliyeti olmaz.

Fatura Ödeme Bayiliği başlangıcında sizlere reklam ürünleri gönderilir ve size maliyeti yoktur.

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Ücretsizdir maliyeti yoktur.

Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet verdiğinizi belirten yetki belgesi gönderilir size maliyeti yoktur.

Fatura Ödeme Merkezi olmak için Fatura Ödeme Yeri olarak sizlere maliyet yüklemiyoruz.


FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak memnun edici ücret politikamız ile Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet vermek isteyen tüm işletmecilerin yanındayız. Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği vermeye başladığımız ilk günden itibaren ücret politikamızı bayilik sayımızı arttırabileceğimiz bir seçenek / strateji olarak değil de tam anlamı ile bir yönetim politikası olarak değerlendirdik.Bu geçmiş dönemde bu bakış açısı ile devam etti. “10” yıllık hizmet sürecimiz boyunca FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak her Fatura Ödeme Noktası olarak hizmet vermek için başvuran işyeri sahibine aynı şekilde yaklaştık. Fatura Ödeme sektöründe bizi farklı ve sürekli kıldı bu durum. Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet verecek olan kişileri “Nakit” olarak görmeyen yönetim politikamızın meyvelerini sürekli çalışan, sadık, bağlı Fatura Ödeme Merkezleri ile yolumuza devam ederek alıyoruz. Bugün itibari ile biz Yasal Fatura Ödeme Merkezi Olmak istiyorum diye başvuran işletmeciler, ücret politikamızdan kesinlikle memnun kalacaklardır.