444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Süreklilik Güvencesi

Fatura Ödeme Merkezi Sürekliliği


FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak “10” yıldır süreklilik sahibi bir hizmet anlayışımız var. Gıda sektörü ya da herhangi bir branşta bu kadar süreli bir süreklilik çok önemsenmeyebilir ancak geçmişte bir yasa veya Fatura Ödeme konusunda bir alt yapı olmadığını göze aldığınız zaman Fatura Ödeme Merkezi olarak “10” yıllık süreklilik gerçekliği değerli bir özellik halini alıyor. Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği veren Fatura Ödeme Kuruluşlarını inceleyerek düzenli olarak piyasa analizi yapıyoruz ve bunu belirli aralıklarla yineliyoruz. Fatura Ödeme Merkezi sektöründe bu analizler sonucu karşılaştığımız durum sürekliliğe sahip çok kuruluşun olmadığıdır. İsim değişikliğine mecbur kalmış fatura ödeme kuruluşları olanlar, kapanmak zorunda kalmışlar olanlar, bayilerini kaybetmiş yeniden farklı isimle piyasaya çıkmış olanlar, çok büyük sermaye ile ortaya çıkıp yok olmuşlar olanlar, dolandırıcılık yapmış olanlar ve çok ama çok kişiyi mağdur etmiş olan kişiler ve şirketler var.

Süreklilik her iş dalı için bir olumlu özelliktir. Fatura Ödeme merkezi bayiliği aldığınızda; Fatura Ödeme kuruluşunun sürekliliği sizin işletmenizde müşterilerinizin memnuniyetine ya da memnuniyetsizliğine sebep olacaktır. Bir başka bakış açısı da süreklilik sahibi olan bir kuruluşun bayilerine aktaracağı tecrübe ve fayda sahibi olduğudur.

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği almış ve Yasal Fatura ödeme merkezi bayiliği yapan işletmecilerin en kolay gözlemi süreklilik sahibi olduklarında müşterilerinin ve fatura alım adetlerinin zaman ile doğru orantılı arttığıdır.

Bir başka önemli gözlemleri ise süreklilik sahibi fatura ödeme merkezlerinin fatura ödemeye gelen müşteriler tarafından tercih edildiğidir.

Süreklilik hususunun geniş yelpazede bir avantaj olduğu kesindir. Empati kurarak düşündüğümüzde örneklendirirsek bir Fatura Ödeme Merkezi olarak öğlen sorgulama yapmayan bir Fatura Ödeme yazılımının, ya da aldığı faturayı ödeyemeyen, akşam sabah ara ara sistemi kapanan bir sağlayıcının bayisi olmak işletmeci olarak, sizi, mutsuz ve kârsız bırakacaktır.

FÖY Fatura Ödeme Yerinin en büyük sermayesi sürekliliğidir.