444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Ücretlendirme Güvencesi

ÜCRETSİZ FATURA ÖDEME MERKEZİ BAYİLİĞİ


FÖY Fatura Ödeme Yeri, Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayiliğini Ücretsiz olarak vermektedir.

Banka anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği veren Fatura Ödeme kuruşları içerisinde yalnızca FÖY Fatura Ödeme Yeri Ücretsiz Bayilik vermektedir. Bu durum bir satış stratejisi değil aksine geçmişten süregelen bir yönetim politikasıdır. Yönetim olarak Ücretsiz Fatura Ödeme Merkezi bayiliği, Ücretsiz Makbuz, Ücretsiz reklam desteği (11 parça ürün) vererek satış ve pazarlama politikasını bir nevi güvence haline getirmiştir.

Fatura Ödeme merkezi sektörüne objektif olarak incelediğimizde sektör içerisinde her hareket için bir ücret talep edildiğini görürsünüz. Yetmezmiş gibi teminat ya da ipotek adı altında ciddi rakamlar talep ediliyor. Fatura Ödeme yeri olarak Fatura Ödeme merkezi Bayiliği talep eden kişileri kullanmıyoruz, kazandırıyoruz.

Ücretsiz Fatura Ödeme Merkezi bayiliği veren başka firmalarda piyasa analizi yaptığımız zamanlarda detaylı bir şekilde incelendi, bu firmalar için de yine bizim seviyemizde bir fayda göremedik. Bir satış stratejisi olarak kullanıldığı çok net bir şekilde görünüyordu. Ücretsiz bayilik verir fakat sonrasında diğer giderlerden fazlasıyla geri alır dolayısıyla bu hususu da göz önünde bulundurmak gerekir. Ücretsiz fatura Ödeme Merkezi bayiliği aldığınız, peki, fatura ödeme âdeti için ne kadar ödeyeceksiniz? Banka anlaşması var mı? 6493 sayılı kanun kapsamında hizmet veriliyor mu? Firma süreklilik ve yeterlilik sahibi mi? Firma “10” yıllık mı? Yoksa “1” yıllık bir mazisi mi var? Bu ve benzeri şekillerde detaylandırabiliriz.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak tatminkâr satış politikamız ve sürekliliğimiz ile ücret politikamızın bir güvence olarak değerlendirilebileceğini düşünüyoruz.