444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği İçin Ne Gerekir

Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği


Yasal Fatura Ödeme Merkezi Olmak için..

Yasal Fatura Ödeme Merkezi olmak için gereklilikler siz değerli bayilerimiz tarafından değil bizler tarafından yerine getirilmek zorundadır. fatura Ödeme Kuruluşları bu konuda  1 yıldır gerekli tüm hazırlıkları yapmak sureti ile tüm gereksinimleri yerine getirerek BDDK  tarafından denetlenmek amacı ile gerekli başvurularını yapmak zorundadırlar. Bu zorunlulukları yerine getirenler ile çalışmak için bayilik başvurusu yapan işletmeler Fatura Ödeme Merkezi olma talebinin ardından ” Yasal fatura Ödeme merkezi” olarak hizmet verebileceklerdir.

Sonuç olarak sizler bayi olmak için normal başvurunuzu yapacaksınız, kimlik fotokopisi, imza sirküsü, vergi levhası temin ederek 30 dakikada bayiliğinizi aktif ettireceksiniz. Üzerinize düşen tek görev budur. Bunun haricinde yasal fatura ödeme merkezi olarak hizmet vermeniz tamamen seçtiğiniz kurumun gereklilikleri yerine getirip getirmemesi ile alakalıdır.

Banka anlaşmamızı ve BDDK tarafından denetlendiğimize dair belgelerimizi sizlerle paylaşarak güven veriyoruz. Şeffaf yönetim politikamız ile sizlere değer verdiğimizi ve tüm belgelerimizi sizlerle paylaşarak ticari ilişkimizin başlama safhasında önemsediğimizi belirtiyoruz.

Bir Yorum

  1. Yasin Aslan-Reply
    01/05/2016 at 15:37

    Fatura Ödeme Yeri bayiliği almayı düşünüyordum gerekli evrakları tamamladım. Yasal fatura ödeme merkezi sistemine 30 dakikada dahil oldum çalışmaya başladım. Şimdi faturalarımı online olarak ödüyorum. Müşterilerim de ve bende sistemden çok memnunuz.

Yorum Alanı