444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Yasal Fatura Ödeme Merkezi Denetlenirmi

Merhaba

Bu yazımızda sizlere bayilerimizden ve bayi adaylarımızdan duyduğumuz ve yanlış olduğunu bildiğimiz bir bilgiyi paylaşıcaz. Öncelikle Fatura Ödeme Merkezi olmak isteyen herkezin doğru bilgiyi öğrenebilmesi adına  6493 Sayılı “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun” içeriğini paylaştık. Bunu okumanızı tavsiye ediyoruz ve her detay sorunuz için lütfen hiç çekinmeden temsilcilerimize, yöneticilerimize danışınız.

Denetlenme konusunda çok soru alıyoruz. Yasal Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet vermek isteyenler çok hakim olamadıkları için sisteme kulaktan dolma bilgilere çok önem veriyorlar, açıklık getirelim kanun metni çok net.

BDDK Ödeme Kuruluşunu denetler ( FÖY Fatura Ödeme Yeri) temsilci işyeri denetime tabi değildir.

Kuruluşumuz hem sistemsel hemde mali olarak sürekli olarak denetlenecektir fakat Fatura Ödeme Merkezi bayileri denetlenmeyecektir. Onlar Ödeme Kuruluşu denetiminde hizmet verecektir.

Belirtmek istiyoruzki sizler Ödeme Kuruluşu temsilcilerisiniz, kusllandığınız fatura ödeme ekranları denetleniyor ve bizim tarafımızdan yönetiliyor. Sizler zincirin son halkası olarak müşteri memnuniyeti ve ilk para teması esnasında görev alıyorsunuz.

Bayilerimiz verdiğimiz evrakları işletmenin görünen bir yerine astığı takdirde , teşhir edildiği sürece hiç bir sorun ile karşılaşmayacaktır.

Yorum Alanı