444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Yasal Fatura Ödeme Merkezi Olmak Gereklimi

6493 Sayılı “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun” gereğince yasal bir zorunluluktur.

Bu yasa ile yıllardır sorunun ve dolandırıcılığın adresi olan Fatura Ödeme Sektörü tertemiz bembeyaz bir sayfa açmış oldu. Fatura Ödeme Merkezi sektöründe bayilik alarak kazanç sağlamak isteyen işletmeler kesinlikle yasal olmak zorundadır. Yasal Fatura Ödeme merkezi Olmak için öncelikle lisanslı ve banka anlaşmalı olarak çalışan bir kurum ile birlik te olmak gerekir. Tüm evraklarınızı eksiksiz olarak tamamlayarak başvurduğunuzda arkadaşlarımız sizler adına bayiliğinizi açacak ve diğer tüm yasal prosedürleri yine sizler addına tamamlayacaklardır. Sİzler adına bddk ve banka iletişimi sağlanarak memnuniyetiniz adına hiç bir sorun yaratmadan süreç yürütülecektir.

Yasal olmak zorunluluk halini almıştır. Yasal Fatura Ödeme Merkezi gereksinimlerini yerine getirmeyen kişi ve kurumlar için ceza-i bedeller kesilecek olması ve hapis cezalarına kadar uygulanması kesinleşen caydırıcı durumların olması yasal kaideleri yerine getirmeden çalışmayı imkansız kılıyor.

Tüm bayilerimiz için geçerli olan durum; Fatura Ödeme Merkezi olarak yasal zeminde hizmet vermektedirler.yetki belgeleri 45 gün içerisinde taraflarına kargolanmaktadır.

 

Yorumlar

  1. hakan Güzel-Reply
    01/05/2016 at 13:07

    Yasal Fatura ödeme merkezi bayiliği almak istiyorum. Evrakları gönderdiğim taktirde fatura ödemeye başlaya alabilir miyim yoksa yetki belgesini beklemek zorunda mıyım ?

  2. hakan Güzel-Reply
    01/05/2016 at 13:09

    Yasal Fatura ödeme merkezi bayiliği almak istiyorum. Evrakları gönderdiğim taktirde fatura ödemesi almaya başlayabilir miyim yoksa yetki belgesini beklemek zorunda mıyım ?

Yorum Alanı