444 9 369
irtibat@faturaodemeyeri.com.tr

Yeterlilik Güvencesi

Fatura Ödeme Merkezlerinde Yeterlilik


Yeterlilik kurumsal firmalarda müşteri memnuniyeti adına önemli bir konudur. Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet veren işletmecilerin aldığı hizmetin yeterli olması böylesi güvene dayalı bir hizmette mimlenmemek, olumsuz olarak vasıf kaybı yaşamamak adına çok önemlidir.

FÖY Fatura Ödeme Yeri şirketi pazarlama biriminden, teknik birime kadar yeterlilik konusunda tatmin edicidir.

Yeterlilik denildiği zaman bayilerde akla gelen fatura alımında sıkıntı yaşamasın yeterli diye bir cümle geliyor. Bu durum ticarette kısmi yeterlilik olarak algılanır. Bir Fatura Ödeme merkezi Bayiliği olan işletmenin tek beklentisi bu olmamalıdır. FÖY Fatura Ödeme yeri olarak Fatura Ödeme merkezi hizmeti veren bayilerimize makbuz desteği veriyoruz, ücret politikamızı indirgeyerek ücretsiz bayilik veriyoruz, reklam desteği vererek yeterlilik konusunu abartıp işletmeye faydalı bir kurum halini aldığımıza inanıyoruz.

Fatura Ödeme Merkezi olarak hizmet verdiğimiz geçmiş zaman diliminde yeterlilik konusunda geçer notumuzu bayilerimizden almıştık. Yeni dönemde Fatura Ödeme Merkezi bayiliğimizin yanı sıra aynı zamanda bayilerimizi tercih eden müşterilerimizi de memnun etmek ve diğer müşteri adaylarımızın da bizim bayilerimizi tercih etmesini sağlamak adına kampanyalar ile bizim hakkımızda yeterlilik konusunda olumlu düşünmesini sağlıyoruz.

FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak yeterli ve kaliteli hizmet verdiğimizi ispatlamak için sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz.